facebook

UWAGA ! Przypominamy rodzicom dzieci,
które od poniedziałku 12 lutego będą uczestniczyć
w ZAJĘCIACH KULTURALNO-REKREACYJNYCH
W CZASIE FERII żeby zaopatrzyć Wasze dzieci w: 
- aktualną legitymację szkolną 
- obuwie na zmianę
- drugie śniadanie 
- i dodatkowo tylko 12 lutego
  SKARPETKI ANTYPOŚLIZGOWE
  do JUMPARENY lub 5 zł na ich zakup

poniżej PLANU WARSZTATÓW 
linki do Planów zajęć w I i II tyg. 

      PLANY ZAJĘĆ KULTURALNO-REKREACYJNYCH
              ORGANIZOWANYCH W MDK NR 3
              W CZASIE FERII ZIMOWYCH 2018                 
                Plan_zajęć_na_1_tydzień_ferii.pdf                     
                Plan_zajęć_w_II_tygodniu_ferii.pdf
kwiatyogrody

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym
ŚWIATŁO I CIEŃ edycja VIII "KWIATY I OGRODY"
pdfPobierz Regulamin Konkursu

PROPONOWANE ZAJĘCIA dla dzieci

RZEŹBA Z CERAMIKĄ – poniedziałek, wtorek

GRAFIKA KOMPUTEROWA - wtorek

GRAFIKA WARSZTATOWA - środa, czwartek

PLASTYKA OGÓLNA - poniedziałek, środa, piątek

KOŁO FOTOGRAFICZNE - środa, czwartek

DZIECIĘCY ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY „CEPELIA-POZNAŃ” - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO „AGAT” - poniedziałek i środa

GITARA - poniedziałek, środa

INSTRUMENTY KLAWISZOWE - wtorek, czwartek

RYTMIKA DLA NAJMŁODSZYCH - sobota

KOŁO MAŁYCH PERKUSISTÓW - środa, piątek, sobota

DZIECIĘCY ZESPÓŁ PERKUSYJNY - piątek

STUDIO PIOSENKI „JUNIOR” - wtorek

TEATRZYK „PIĄTEK TRZYNASTEGO” - piątek

KOŁO TURYSTYCZNE „ŻÓŁTE ŁODZIE PODWODNE” - sobota

JĘZYK ANGIELSKI - poniedziałek, środa

JĘZYK NIEMIECKI - wtorek, czwartek 

Przygoda z KALIGRAFIĄ - piątek

 

PROPONOWANE ZAJĘCIA dla młodzieży

RYSUNEK - czwartek

GRAFIKA I RYSUNEK - środa, czwartek

GRAFIKA KOMPUTEROWA – wtorek

RZEŹBA Z CERAMIKĄ – poniedziałek, wtorek

KOŁO FOTOGRAFICZNE - środa, czwartek

GITARA -   poniedziałek, środa

INSTRUMENTY KLAWISZOWE - wtorek, czwartek

KOŁO TURYSTYCZNE „ŻÓŁTE ŁODZIE PODWODNE” – sobota

ZESPÓŁ MUZYKI DAWNEJ „KOŁO JANA” – piątek

JĘZYK ANGIELSKI - poniedziałek, środa

JĘZYK NIEMIECKI - wtorek, czwartek

ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO "No Name" - sobota

Przygoda z KALIGRAFIĄ - piątek