facebook

PLAN PÓŁKOLONII LETNICH ORGANIZOWANYCH W LIPCU 2018 

PLAN_PÓLKOLONII_w_MDK_nr_3.pdf



PROPOZYCJE ZAJĘĆ I WARSZTATÓW

W OKRESIE WAKACJI LETNICH

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z MIASTA POZNANIA W MDK nr 3

ul. Jarochowskiego 1

SIERPIEŃ – 25.08 – 31.08. 2018
     
 WARSZTATY_w_MDK_nr_3.pdf 

cepeliowy18

                       PROTOKÓŁ Z OCENY PRAC KONKURSOWYCH znajduje się poniżej

PROTOKÓŁ Z OCENY PRAC PLASTYCZNYCH KONKURSU "Dziecko w folklorze świata"

  Protokół z oceny prac plastycznych V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
 pt. " Dziecko w folklorze świata" w ramach IX Festiwalu Folkloru KIDS FUN FOLK 2018

CZĘŚĆ 1

cz. 1

CZĘŚĆ 2

cz. 2

CZĘŚĆ 3

cz. 3














plakatipn 

                                                            REGULAMIN pobierz/przeczytaj TUTAJ REGULAMIN  
   
                                                        Zgłoszenia prosimy kierować na adres: 

https://poznan.ipn.gov.pl/pl7/aktualnosci/53803,Konkurs-Epizody-z-Powstania-Wielkopolskiego-w-komiksie-i-plakacie-zgloszenia-do-.html
                                                                         

PROPONOWANE ZAJĘCIA dla dzieci

RZEŹBA Z CERAMIKĄ – poniedziałek, wtorek

GRAFIKA KOMPUTEROWA - wtorek

GRAFIKA WARSZTATOWA - środa, czwartek

PLASTYKA OGÓLNA - poniedziałek, środa, piątek

KOŁO FOTOGRAFICZNE - środa, czwartek

DZIECIĘCY ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY „CEPELIA-POZNAŃ” - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

ZESPÓŁ TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO „AGAT” - poniedziałek i środa

GITARA - poniedziałek, środa

INSTRUMENTY KLAWISZOWE - wtorek, czwartek

RYTMIKA DLA NAJMŁODSZYCH - sobota

KOŁO MAŁYCH PERKUSISTÓW - środa, piątek, sobota

DZIECIĘCY ZESPÓŁ PERKUSYJNY - piątek

STUDIO PIOSENKI „JUNIOR” - wtorek

TEATRZYK „PIĄTEK TRZYNASTEGO” - piątek

KOŁO TURYSTYCZNE „ŻÓŁTE ŁODZIE PODWODNE” - sobota

JĘZYK ANGIELSKI - poniedziałek, środa

JĘZYK NIEMIECKI - wtorek, czwartek 

Przygoda z KALIGRAFIĄ - piątek

 

PROPONOWANE ZAJĘCIA dla młodzieży

RYSUNEK - czwartek

GRAFIKA I RYSUNEK - środa, czwartek

GRAFIKA KOMPUTEROWA – wtorek

RZEŹBA Z CERAMIKĄ – poniedziałek, wtorek

KOŁO FOTOGRAFICZNE - środa, czwartek

GITARA -   poniedziałek, środa

INSTRUMENTY KLAWISZOWE - wtorek, czwartek

KOŁO TURYSTYCZNE „ŻÓŁTE ŁODZIE PODWODNE” – sobota

ZESPÓŁ MUZYKI DAWNEJ „KOŁO JANA” – piątek

JĘZYK ANGIELSKI - poniedziałek, środa

JĘZYK NIEMIECKI - wtorek, czwartek

ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO "No Name" - sobota

Przygoda z KALIGRAFIĄ - piątek