OFERTA ZAJĘĆ MDK Nr 3 w roku szkolnym 2016/17


PRACOWNIENAUCZYCIELGODZINY
  Plastyka dla dzieci w wieku 4-6 lat Katarzyna Kędziora wtorek 14:30-18:00
  Plastyka ogólna Katarzyna Makowska poniedziałek 15:00-16:30
czwartek 15:00-16:30
Katarzyna Kędziora piątek 15:00-18:05
  Grafika warsztatowa    Katarzyna Makowska poniedziałek 16:45-19:05
czwartek 16.45-19.05
  Grafika komputerowa Katarzyna Makowska wtorek 15:00-18:05
  Rzeźba z ceramiką Jan Górski wtorek 16:30-18:30
  Malarstwo Jan Górski czwartek 16:00-18:00
 Nowe techniki plastyczne Joanna Oleksiuk-Żyła środa 15.30-17.50
  Rysunek Jan Górski piątek 15:00-18:00
  Język niemiecki Bogumiła Surdyk wtorek 16:00-17:35
czwartek 16:00-17:35
  Język angielski Kamila Kuczyńska poniedziałki 15:30-18:45
środy 15:30-18:45
  Fotografia Piotr Tkaczuk czwartek 16:00-17:30
  Film Piotr Tkaczuk środa 16:30-18:00
  Sekcja gitar Konrad Gawałek poniedziałek 15:00-18:15
środa 15:00-18:15
  Sekcja instrumentów klawiszowych Jerzy Jóźwiak wtorek 16:30-19:45
czwartek 16:30-19:45
  Zespół Muzyki Słowiańskiej "Koło Jana"  Edyta Czernecka piątek 17:00-18:40
  Studio wokalne JUNIOR Dariusz Stocki wtorek 17:45-19:15
  Zajęcia umuzykalniające Dominika Staniewska sobota 11:00-12:30
  Teatrzyk PIĄTEK TRZYNASTEGO Katarzyna Piętak piątek 16:00-17:30
  Koło turystyczne ŻÓŁTE ŁODZIE PODWODNE Edyta Czernecka sobota 10:00-13:15

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Akademia Przedszkolaka
Zajęcia wg odrębnego planu

Katarzyna Makowska
Joanna Oleksiuk-Żyła
Alina Piechowiak
Agata Stabrowska
poniedziałek 10:00-14:00
wtorek 10:00-14:00
środa 10:00-14:00
czwartek 10:00-14:00
piątek 10:00-14:00

ZESPOŁY

  Rytmika dla najmłodszych Dominika Staniewska sobota 12:35-13:25
  Zespół Tańca Współczesnego AGAT Alina Piechowiak poniedziałek 16:00-20:05
środa 16:00-20:05
  Zespół Tańca FIKI MIKI Agata Stabrowska poniedziałek 16:30-17:15
środa 16:30-17:15
czwartek 14:15-15:00
  Zespół Tańca Nowoczesnego NO NAME Dominika Jaszyk - - -

Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań"
 
  Koło wokalno-instrumentalne Karol Napieralski poniedziałek i środa  16:30-18:05
wtorek i czwartek 16:15-18:45
  Taniec ludowy Jadwiga Banaś wtorek 17:00-20:00
czwartek 17:00-20:00
  Taniec ludowy i rękodzieło Grażyna Rogalińska poniedziałek 18:10-20:35
środa 18:10-20:35
  Polski taniec towarzyski Jadwiga Banaś wtorek i czwartek 16:10-17:00
czwartek 20:05-21:00
  Kapela Stanisław Horbik poniedziałek 17:45-19:15

IMPREZY I PROMOCJA

  Promocja działalności MDK Nr 3 oraz realizacja imprez Piotr Tkaczuk
Katarzyna Kędziora 
wtorek 11:00-16:00
środa 12:00-16:30
czwartek 12:00-16:00
piątek 13:00- 20:00
sobota 10:00-13:00
  Realizacja imprez Katarzyna Piętak
Piotr Tkaczuk
Katarzyna Kędziora
Piotr Tkaczuk
piątek 17:30-20:00
piątek 13:00-20:00
sobota 10:00-12:30
sobota 10:00-13:00