facebook

OFERTA ZAJĘĆ MDK Nr 3 w roku szkolnym 2020/21


KOŁANAUCZYCIELGODZINY/SALA
  Plastyka na Dzień Dobry dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz  7 - 10 lat Katarzyna Kędziora  poniedziałek 15.00 - 16.30 ;17.00 - 18.30 ; wtorek 16.00 - 17.30 ; 18.00 - 19.30  sala 24
  Zabawy plastyczne "SOBÓTKA" dla małych dzieci w wieku 3 - 6 lat Katarzyna Kędziora
Piotr Tkaczuk
sobota 10.30 - 11.15   sala 11
  Rytmika dla najmłodszych dzieci w wieku 3 - 6 lat "SOBÓTKA" Karolina Kaczmarek sobota 9.40 - 10.25   sala 11
  KLUB JUNIORA dla dzieci w wieku 7 - 12 lat Piotr Tkaczuk piątek 17.30 - 19.00
  Grafika warsztatowa i rysunek   Katarzyna Makowska środa 16.45 - 19.00 : czwartek 16.45 - 19.00  sala 22
  Grafika komputerowa Katarzyna Makowska wtorek 15:00 - 18:05   sala 27
  Modelowanie w glinie Jan Górski poniedziałek - planowane od października
  Malarstwo Katarzyna Makowska środa/czwartek 15.00 - 16.30  sala 22
  Ceramika Katarzyna Kędziora sobota 11.30-13.00  sala 22
  Rysunek i malarstwo Jan Górski   wtorek - planowane od października
  Język niemiecki Estera Borowczak  poniedziałek 16.10-16.55, 17.00-17.45 sala 23 ; piątek 14.50-15.35 sala 24
  Język hiszpański
Alicja Szewczyk  poniedziałek i czwartek - planowane od października
  Język angielski Kamila Kuczyńska środa i piątek 15.30 - 19.00  sala 23
  Fotografia  Piotr Tkaczuk środa 16.00 - 17.30 ; czwartek 15.30 - 17.00  sala 27
  Pracownia Lalki Teatralnej MARIONETKA Izabela Chęcińska czwartek 17.45 -19.15  sala 24
  Nauka gry na gitarze  Michał Kaczmarczyk poniedziałek 14.15 - 19:20 ; środa 14.55 - 19.55  sala 26
  Nauka gry na instrumentach klawiszowych Jerzy Jóźwiak wtorek i czwartek 16.45 - 20.00  sala 26 
  Rytmika dla najmłodszych Dominika Jaszyk sobota 9.45 - 10.30 - co 2 tygodnie  sala 12
  Studio wokalne JUNIOR Dariusz Stocki wtorek 17.30 - 19.00  sala 23
  Koło małych perkusistów Dominika Jaszyk  sobota 10.30-11.15 - co 2 tygodnie  sala 26
  Teatrzyk PIĄTEK TRZYNASTEGO Estera Borowczak piątek 15.45 - 17.15  sala 11
  Taniec Hip Hop   Kornelia Kowalska   poniedziałek 19.00 - 20.30  sala 12
  Koło grafomaniaków  Izabela Chęcińska czwartek 16.00 - 17.30  sala 24
 
Akademia Przedszkolaka
Zajęcia wg odrębnego planu
Agata Stabrowska
Alina Piechowiak
Dominika Jaszyk
Karolina Kaczmarek
Kamila Kuczyńska
Katarzyna Makowska
Izabela Chęcińska
poniedziałek 10:00-14:00
wtorek 10:00-14:00
środa 10:00-14:00
czwartek 10:00-14:00
piątek 10:00-14:00

ZESPOŁY

  Zespół Tańca Współczesnego AGAT Alina Piechowiak poniedziałek i środa 16.00 - 18.30  sal 12
  Zespół Tańca FIKI MIKI Agata Stabrowska poniedziałek 15.30-16.15  sala 11
środa 15.30-16.15  sala 11
piątek 15.30-16.15  sala 12
  Dziecięcy Zespół Perkusyjny Dominika Jaszyk piątek 15.00 - 16.30 ; sobota 10.30 - 12.00  sala 26

Dziecięcy Zespół Folklorystyczny "Cepelia-Poznań"
 
  Koło wokalno-instrumentalne Zuzanna Paprzycka poniedziałek i środa  16:30-18:05
wtorek i czwartek 16:15-18:45
  Taniec ludowy Jadwiga Banaś wtorek 17:00-20:00
czwartek 17:00-20:00
  Taniec i rękodzieło ludowe Grażyna Rogalińska poniedziałek 17.15 - 20.35
środa 17.15 - 20.35
  Polskie tańce narodowe w formie towarzyskiej Jadwiga Banaś wtorek i czwartek 16:10-16:55
czwartek 20:05-21:00
  Akompaniament Jerzy Jóżwiak
Karolina Kaczmarek
poniedziałek i środa 18:10-20:35
wtorek i czwartek 17:00-20:00
  Kapela Zuzanna Paprzycka środa 18.15 - 19.45