facebook
PLAN ZAJĘĆ STAŁYCH W MDK NR 3 W ROKU 2016/2017

Sala Plastyczna I

Poniedziałek

  • 17.45 - 19.15  Ludowa Kapela  S.Horbik
Wtorek
  • 16.30 - 18.30 Rzeźba z ceramiką J. Górski

Czwartek

  • 16.30 – 18.30 Rysunek J. Górski

Piątek

  • 15.00 – 18.30 Rysunek J. Górski

Sala Plastyczna II

Poniedziałek

  • 15.00-16.30 Plastyka ogólna K.Makowska
  • 16.45-19.05 Grafika warsztatowa  K.Makowska

Wtorek

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 14.30-18.00 Plastyka dla najmłodszych K.Kędziora

Środa

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 15.30-17 50  Nowe techniki plastyczne J. Oleksiuk-Żyła

Czwartek

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 15.00-16.30 Plastyka ogólna K.Makowska
  • 16.45-19.05 Grafika  K.Makowska

Piątek

  • 10.00 - 14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 15.00 - 18.30 Plastyka ogólna K.Kędziora

Sala Komputerowa

Poniedziałek

  • 17.20-18.05 Rękodzieło ludowe G.Rogalińska

Wtorek

  • 10.00-13.00 Okresowe formy pracy środowiskowej Promocja MDK nr 3 K.Kędziora
  • 15.00-18.05 Grafika komputerowa K.Makowska

Środa

  • 15.30-17.00 Koło filmowe P.Tkaczuk
  • 17.20-18.05 Rękodzieło  ludowe G. Rogalińska

Czwartek

  • 10.00-12.00 Okresowe formy pracy środowiskowej Promocja MDK nr 3 K.Kędziora
  • 16.00-17.30 Koło fotografii cyfrowej P.Tkaczuk

Sala Muzyczna

Poniedziałek

  • 15.00-18.15 Nauka gry na gitarze K.Gawałek

Wtorek

  • 16.45-20.00 Nauka gry na instrumentach klawiszowych J.Jóźwiak

Środa

  • 15.00-18.15 Nauka gry na gitarze K.Gawałek

Czwartek

  • 16.45-20.00 Nauka gry na instrumentach klawiszowych J.Jóźwiak

Sala Oświatowa

Poniedziałek

  • 15.30-19.20 Język angielski K.Kuczyńska

Wtorek

  • 9.30-10.00 Język angielski Akademii Przedszkolaka K.Kuczyńska
  • 16.00-17.35 Język niemiecki B.Surdyk

Środa

  • 9.30-10.00 Język angielski Akademii Przedszkolaka K.Kuczyńska
  • 15.30-19.20 Język angielski K.Kuczyńska

Czwartek

  • 9.30-10.00 Język angielski Akademii Przedszkolaka K.Kuczyńska
  • 16.00-17.35 Język niemiecki B.Surdyk
  • 17.45-19.15 Studio Piosenki „Junior” - D.Stocki

Sobota

  • 10.00-13.15 Koło turystyczne E.Czernecka

Sala Tańca - Mała

Poniedziałek

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 16.00-20.05 Zespół Tańca Współczesnego „Agat” A.Piechowiak

Wtorek

  • 16.15-18.45 Gra na instrumentach ludowych i śpiew K.Napieralski

Środa

  • 16.00-20.05 Zespół Tańca Współczesnego „Agat” A.Piechowiak

Czwartek

  • 16.10-18.45 Gra na instrumentach ludowych i śpiew K.Napieralski

Piątek

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 14.10-14.55 Koło perkusyjno-rytmiczne D. Jaszyk
  • 15.20-16.55 Zespół Tańca Nowoczesnego „No name” D. Jaszyk 
  • 17.00-18.40 Zespół wokalny„Koło Jana”- E.Czernecka

Sobota

  • 11.00 - 12.30 Zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci - D. Staniewska
  • 12.35 - 13.25 Rytmika dla dzieci - Dominika Staniewska

Sala Tańca - Duża

Poniedziałek

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 15.30-16.15 Zespół Tańca „Fiki Miki” A.Spirka
  • 16.30-17.15 Gra na instrumentach ludowych K.Napieralski
  • 17.20-18.05 Śpiew - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia – Poznań” K.Napieralski
  • 18.10-20.35 Taniec ludowy - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia-Poznań” G.Rogalińska, J. Jóżwiak

Wtorek

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 15.30-17.00 Polski  taniec towarzyski J. Banaś
  • 17.00-20.00 Taniec ludowy - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia-Poznań” J. Banaś, I.Kaczmarek 
  • 20.05-21.00 Polski  taniec towarzyski J. Banaś

Środa

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 15.30-16.15 Zespół Tańca „Fiki Miki” A.Spirka
  • 16.30-17.15 Gra na instrumentach ludowych K.Napieralski
  • 17.20-18.05 Śpiew - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia-Poznań” K.Napieralski
  • 18.10-20.35 Taniec ludowy - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia-Poznań” G.Rogalińska, J.Jóźwiak

Czwartek

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 14.15-15.00 Zespół Tańca „Fiki Miki” A.Spirka
  • 17.00-20.00 Taniec ludowy - Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Cepelia-Poznań” J.Banaś, I.Kaczmarek

Piątek

  • 10.00-14.00 Akademia Przedszkolaka
  • 16.00-17.30 Teatrzyk dziecięcy „Piątek trzynastego” K.Piętak
  • 17.30-20.00 Imprezy środowiskowe K.Piętak, P.Tkaczuk

Sobota

  • 10.00-12.30 Zajęcia  artystyczne „TworzyMy” dla dzieci w wieku 3-6 lat z rodzicami K.Kędziora, P.Tkaczuk

Organizacja Imprez

Wtorek

  • 11.00-16.00 P.Tkaczuk

Środa

  • 11.00-15.30 P.Tkaczuk

Czwartek

  • 12.00-16.00 P.Tkaczuk

Piątek

  • 13.00-20.00 P.Tkaczuk

Sobota

  • 10.00-13.00 P.Tkaczuk